Obsługiwane przez usługę Blogger.

Sesja noworodkowa

Pamiątkowa sesja noworodkowa.

Kiedy rodzi się dziecko, w rodzinie następuje szczególny czas radości i podziwiania tej małej, bezbronnej istotki, która staje się oczkiem w głowie całej rodziny. Noworodek szybko przestaje nim być, więc by utrwalić tę chwilę, warto skorzystać z opcji, jaką jest sesja noworodkowa. To modny dziś sposób na to, by zatrzymać wspomnienia, które tak szybko ulatują.

Sesja-noworodkowa-kielce
sesja noworodkowa, fot. Anna Łosak

Sztuka fotografii noworodkowej.

Robienie zdjęć noworodkom stało się jakiś czas temu bardzo trendy. Fotografie noworodkowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem rodziców. Wskutek takiego spotkania malucha z fotografem powstają naprawdę urocze zdjęcia, dzięki którym wspomnienia z okresu noworodkowego zostaną zatrzymane na zawsze.

Sesja-noworodkowa-kielce
sesja noworodkowa, fot. Anna Łosak

Sesja noworodkowa - słodkie bobasy.

Noworodek może być fotografowany sam, lub ze swymi rodzicami. Sesjom towarzyszą urokliwe i ciekawe dodatki, jak pluszowe materiały, futerka, koszyczki i różne przebrania. Noworodek jest niezwykle trudnym obiektem do fotografowania, dlatego warto zamówić sesję u profesjonalisty, który cieszy się renomą i uznaniem innych rodziców. Dobrze jest także wcześniej obejrzeć jego portfolio. Fotograf razem z rodzicami może ustalić konkretny klimat zdjęć i w takim właśnie stylu zostaną one wykonane. Na przykład dziewczynki często fotografuje się z pięknymi opaskami na główkach czy z koralami. Chłopiec może wystąpić w zabawnym przebraniu misia lub innego zwierzaka.

Sesja-noworodkowa-kielce
sesja noworodkowa, fot. Anna Łosak

Share
Tweet
Pin
Share