Obsługiwane przez usługę Blogger.

Sesja ciążowa

Dlaczego warto wykonać sesję ciążową?

Ciąża to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety, który daje jej poczucie największego spełnienia. Coraz więcej kobiet oczekujących na przyjście na świat swojego dziecka, pragnie te ulotne chwile utrwalić na fotografii. Na zawsze zachować je nie tylko w pamięci, ale także na wzruszających zdjęciach, które przypomną ten wyjątkowy, błogosławiony stan. Zdjęcia będą niezwykłą pamiątką z radosnego okresu wyczekiwania na dziecko i pozwalą utrwalić te magiczne chwile.

sesja-ciazowa-kielce
sesja ciążowa, fot. Anna Łosak

Na co zwrócić szczególną uwagę?

Sesja ciążowa może być wykonana w dowolnym momencie ciąży, ale najlepszym okresem na wykonanie zdjęć dokumentujących odmienny stan, jest drugi trymestr ciąży. Mama najczęściej wygląda wtedy kwitnąco i rozpiera ją energia, a brzuszek jest już dobrze widoczny i kształtny. Wybierając studio fotograficzne, warto zdecydować się na to, które specjalizuje się w tego typu sesjach. Ważne, żeby fotograf potrafił dobrać odpowiednie środki wyrazu artystycznego i stworzyć komfortową atmosferę, w której ciężarna kobieta będzie w pełni zrelaksowana, a dzięki temu zdjęcia będą wyjątkowo naturalne i piękne.

sesja-ciazowa-kielce
sesja ciążowa, fot. Anna Łosak

Sesja ciążowa - wyjątkowa pamiątka!

Zdjęcia z sesji ciążowej to wspaniała pamiątka, do której młoda mama niejednokrotnie z sentymentem powróci. Wspominając ten czas, ze wzruszeniem przypomni sobie, kiedy pod sercem nosiła dzieciątko. Nic nie stoi na przeszkodzie, by decydując się na tego typu sesję, kilkukrotnie stanąć przed obiektywem fotografa. Można wtedy utrwalić kolejne etapy ciąży i zmiany, jakie zachodzą w ciele przyszłej mamy. Powstaje w ten sposób swoisty, fotograficzny dziennik ciąży, wyjątkowa pamiątka dokumentująca ten wspaniały okres.

sesja-ciazowa-kielce
sesja ciążowa, fot. Anna Łosak

Share
Tweet
Pin
Share