Obsługiwane przez usługę Blogger.

Fotografia ciążowa

Fotografia ciążowa - dlaczego warto?

Fotografia ciążowa to doskonała pamiątka dla Ciebie, Twojego partnera oraz Twojej pociechy na przyszłość. Warto się na nią zdecydować w tym wyjątkowym czasie Waszego życia! Niezależnie od tego, czy planujecie jeszcze ciążę w przyszłości, czy jest to Wasze pierwsze dziecko - warto uwiecznić ten niesamowity czas. Niektóre mamy decydują się nawet na kilka sesji ciążowych w trakcie wszystkich 9 miesięcy, aby w pełni udokumentować to, co się dzieje z ich ciałem i w jaki cudowny sposób to na nie wpływa.

fotografia-ciazowa-Kielce
fotografia ciążowa, fot. Anna Łosak

Profesjonalna sesja.

Fotografowie specjalizujący się w sesjach ciążowych, lub jak niektórzy wolą je nazywać "brzuszkowych", doskonale wiedzą, jak ukazać piękno kobiecego ciała w tym szczególnym dla każdego rodzica momencie. Fotografie takie mogą być bardzo subtelne i romantyczne, lub zabawne i pełne humoru. Wszystko zależy od nas i naszej inwencji twórczej. Warto wcześniej przejrzeć portfolio fotografa, do którego zamierzamy zgłosić się na sesję ciążową. Dowiemy się, czy estetyka fotografii, które wykonuje, odpowiada naszym oczekiwaniom i pokrywa się z naszym gustem.

fotografia-ciazowa-Kielce
fotografia ciążowa, fot. Anna Łosak

Doskonała pamiątka.

Fotografia ciążowa to fantastyczny sposób na zatrzymanie w kadrze tych chwil, które są tak bardzo niepowtarzalne. Wraz z fotografiami po porodzie oraz z pierwszych urodzin, chrztu, stawiania pierwszych kroków stanowi kompletną pamiątkę, za którą nasze dziecko będzie nam bardzo wdzięczne.

fotografia-ciazowa-Kielce
fotografia ciążowa, fot. Anna Łosak

Share
Tweet
Pin
Share