Obsługiwane przez usługę Blogger.

Konkurs z okazji DNIA DZIECKA Chyba zdążyłam w ostatniej chwili bo DZIEŃ DZIECKA tuż tuż.... W natłoku pracy musiała znaleźć się w końcu chwila aby zorganizować konkurs dla dzieci z okazji ich Święta. Nie wyobrażam sobie aby takiego konkursu zabrakło na moim Fanpagu i w tym roku, dlatego króciutko, bo konkurs będzie trwał tylko 2 dni ale mam nadzieje, że każdy zdąży wziąć w nim udział:)))
konkurs anna losak


Regulamin konkursu:
1. Konkurs prowadzony jest na portalu Facebook.
2. Konkurs przeznaczony jest zarówno dla nowych jak i obecnych fanów fanpage`a Anna Łosak Fotografia.
3. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:
Pozostawić komentarzu pod postem imię dziecka oraz odpowiedzieć na pytanie:

"Dlaczego to właśnie Wy chcielibyście wygrać sesję dla dziecka?"
4. NAGRODĄ w konkursie jest sesja zdjęciowa dla dziecka, tj. 3 zdjęcia obrobione profesjonalnie, wywołane na papierze fotograficznym wysokiej jakości w formacie 15x23 oraz przesłane mailem na podany adres.  Sesja odbędzie się w moim studio w Kielcach. Sesja zostanie zrealizowana w ciągu 31 dni od dnia ogłoszenia wyników lub w umówionym terminie w przypadku noworodka.
5. Termin udziału w konkursie mija 1 czerwca 2014 o godzinie 20.00. Losowanie odbędzie się w ciągu godziny od zakończenia konkursu.

 6. Konkurs przeznaczony jest nie tylko dla rodziców, ale również dla osób chcących zrobić prezent - niespodziankę swojej rodzinie, czy przyjaciołom.
7. Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się na późniejszą publikację wykonanych zdjęć.Zapraszam do udziału w konkursie:
https://www.facebook.com/AnnaLosakFotografia?ref=hl

You May Also Like

0 komentarze